کاشت مو

کاشت مو در استانبول

کاشت مو طبیعی یا عمل پیوند مو

نگاه کلی به عمل کاشت مو

عمل پیوند مو در یک روز و با بی حسی موضعی انجام می شود و نیازی به بیهوشی وجود ندارد . زمان عمل بر اساس نیاز به تعداد گرافت و روش عمل بین 6 تا 8 ساعت متغیر است . در طول عمل می توانید بلند شوید ، راه بروید ، تلفن خود را جواب دهید ، غذا میل کنید و به دستشویی بروید، بنابراین روز سختی نیست و این ساعات به راحتی برای شما سپری می شود . بعد از عمل پشت سر پانسمان می شود و منطقه کاشت ( روی سر ، ابرو ، ریش یا سبیل ) نیازی به پانسمان ندارد . بعد از 2 روز پانسمان را باز می کنید و نیازی به پانسمان مجدد نیست . برگه مراقبت های بعد از عمل در اختیار شما قرار می گیرد تا هر روز از دستورات پبروی کنید .

به مدت 10 روز ملاحظات و مراقبت ها ادامه پیدا می کنند. ممکن است دو روز بعد از عمل مقداری ورم در ناحیه پیشانی داشته باشید ، بنابراین برنامه کاری خود را تنظیم کنید تا بعد از عمل قرار کاری واجب یا مراسم خاصی پیش رو نباشد . داروهایی که برای شما تجویز می شود فقط برای به صفر رساندن درد ، ورم یا عفونت بعد از عمل می باشد که برای چند روز باید مصرف کنید .

معمولا از شامپو برند خاصی نیاز نیست که استفاده کنید ولی بهتر است از شامپوهای فوم مناسب بعد از کاشت مو استفاده شود .

استحمام از روز دوم تا دهم به شما آموزش داده می شود ( می توانید مطالب و ویدیو های مخصوص استحمام را ملاحظه بفرمایید ) بعد از 10 روز تمام مراقبت ها پایان پیدا می کند . زخم ها به همراه ساقه گرافت ها در چند استحمام اول که زیر دوش قرار می گیرید شسته و کنده شود. تا سه ماه هیچ تار مویی روی سر شما نیست و موها بعد از 90 روز وارد فاز رویش می شوند، تا 10 ماه باید صبر کنید تا نتیجه نهایی را ببینید . لازم است پایان هر ماه برای چک آپ عکس ارسال بفرمایید .

در صورتی که از داروی خاصی استفاده می کنید یا بیماری خاصی دارید قبل از گرفتن وقت عمل باید اطلاع دهید